Logu un fasādes mazgāšana

Piedāvājam privātpersonām un juridiskām personām:

  • Logu mazgāšanu, tīrīšanu;
  • Fasādes sienas mazgāšanu;
  • Logu mazgāšanu bez pacēlāja līdz pat 17m augstumam.

Mēs strādājam, izmantojot jaunākās tīrīšanas tehnoloģijas, efektīvus kopšanas līdzekļus un profesionālu aprīkojumu, lai augstā līmenī izpildītu logu un fasādes sienu mazgāšanu jebkurā augstumā un vissarežģītākajās vietās. Esat aicināti jautāt par Jūsu objekta sakopšanas izcenojumu:

Tālrunis: +371 20078807, e-pasts: vivar@vivar.lv


Logu mazgāšana un tīrīšana

Logu un fasādes mazgāšana gan no ēkas ārpuses, gan no iekšpuses. Logu mazgāšanas un tīrīšanas ietvaros no netīrumiem atbrīvojam arī logu rāmjus un palodzes. Mazgājam logus gan privātmājām, gan komercobjektiem un sabiedriskām ēkām, sākot ar veikalu vitrīnām, biroju ēkām un beidzot ar augstceltnēm. Izmantojot speciālu tehniku, mazgājam logus arī grūti aizsniedzamās vietās jeb vietās, kur bez papildus aprīkojuma nevar tikt klāt.

Tīri nomazgāti logi ļauj dienasgaismai labāk ienākt telpā un patīkami noskaņot gan mājas iemītniekus, gan apmeklētājus, gan telpās strādājošos. Kā arī dabīgais apgaismojums ļauj ietaupīt elektroenerģiju.

Fasādes mazgāšana

Ne tikai tīri logi piešķir ēkai stāju, bet arī kopta visa fasāde. Sienu mazgāšana ir vajadzīga arī tāpēc, lai pasargātu ēkas sienas no netīrumiem un sēnītēm, kas bojā ēkas krāsojumu, apmetumu, konstrukcijas.

Logu mazgāšana bez pacēlāja

Nomazgāsim logus grūti aizsniedzamās vietās līdz pat 17m augstumā. Veicam stikla un fasādes mazgāšanu ar filtrēto un jonizēto ūdeni, kas neatstās notecējumus pēc mazgāšanas.

Gaišāks skats uz dzīvi

Pateicoties jaunākajām tīrīšanas tehnoloģijām, profesionālam aprīkojumam un zinošam personālam, mēs darbu paveiksim augstā kvalitātē, īsā laika termiņā un par izdevīgām cenām. Esat aicināti uzrunāt mūs logu un fasādes sienu mazgāšanai un tīrīšanai, lai varam piedāvāt darbu tāmi konkrēti Jūsu objektam.

Logu mazgāšanas un fasādes tīrīšanas biežumu nosaka vairāki faktori, piemēram, cik noslogota ir infrastruktūra ēkas atrašanās rajonā, kādi ir bijuši laika apstākļi konkrētajā sezonā, cik ļoti ēkas fasāde atšķiras no tās sākotnējā izskata u.c.

Šeit iepazīstiet visus mūsu uzkopšanas un tīrīšanas pakalpojumus.

Noskaties mūsu video: Logu mazgāšana bez pacēlāja