Ģenerālā tīrīšana

Ģenerālā tīrīšana – tā ir mūsu aizraušanās. Nekas tā neiedvesmo darbam, kā redzēt pašu radītās pārvērtības. Veicam rūpīgu, profesionālu ģenerālo tīrīšanu dzīvokļos, mājās, ofisos, noliktavās u.c. telpās. Uz sadarbību aicinātas gan fiziskās, gan juridiskās personas.

Ģenerālās tīrīšanas laikā tīrām visu – katru spraugu, katru kaktu, virsmu, lai telpa būtu kristāltīra ar visu tajā esošo aprīkojumu. Un tieši šī iemesla dēļ nav iespējams uzskaitīt, ko tieši darām ģenerālās tīrīšanas laikā, jo ierobežojumu nav. Visu!

Mūsu bagātā pieredze un rīcībā esošais aprīkojums un līdzekļi ļauj teicami tikt galā ikvienā gadījumā. Notīrām visu – sākot ar to, ka pēc celtniecības un remonta darbiem noņemam līmi, krāsu, cementu, špakteles u.c. būvniecības materiālus, un beidzot ar putekļu noņemšanu no augiem.

Arvien nevarat izlemt – tīrīt pašam vai uzticēt to citam? Vai Jūs zināsiet, kādu līdzekli kādas virsmas tīrīšanai tiešām izvēlēties? Kā Jūs zināsiet, kādas sekas Jūsu iegādātais līdzeklis atstāj uz vidi un Jūsu veselību? Vai katru reizi skriesiet uz veikalu pēc jauna tīrāmā līdzekļa, kad līdz šim iegādātie neattaisno Jūsu cerības un ieguldījumus? Ģenerālā tīrīšana – tā ir ļoti komplicēta procedūra un būs laikietilpīga un nogurdinoša tiem, kuri ar to nenodarbojas katru dienu.

Mēs kā tīrīšanas un uzkopšanas profesionāļi gan par šo, gan visu pārējo zinām soli uz priekšu. Tāpēc, ja vēlaties iegūt teicamu rezultātu, ietaupīt laiku, neuzkrāt tīrīšanas līdzekļu kaudzi un spriedzi plecos, uzticiet ģenerālo tīrīšanu profesionāļiem! Aicinām uzrunāt mūs, lai varam piedāvāt ģenerālās tīrīšanas tāmi Jūsu telpu tīrīšanai.

Šeit iepazīstiet visus mūsu uzkopšanas un tīrīšanas pakalpojumus.

Noskaties mūsu video: Flīžu ģenerālā mazgāšana: