Paklāju tīrīšana

Profesionāla paklāju tīrīšana, izbraucot tieši pie Jums:

  • Paklāju tīrīšana ar profesionālo netīrumu uzsūcēju;
  • Paklāju ķīmiskā tīrīšana.

Paklāju tīrīšana ir arī telpu uzkopšanas pakalpojumu klāstā, bet nereti ir gadījumi, kad vajag iztīrīt paklāju jeb mīksto grīdas segumu atsevišķi, neveicot pārējos telpu uzkopšanas darbus. Paklāju tīrām gan birojos, gan dzīvojamās telpās.

Tālrunis: +371 20078807, e-pasts: vivar@vivar.lv


Profesionāla paklāju tīrīšana ir aktuāla biroju telpām, kur ir algots apkopējs, kurš strādā ar putekļusūcēju, bet ik pa laikam paklājam ir vajadzīga īpaša aprūpe un iztīrīšana no dziļi uzkrātiem netīrumiem vai pamatīgiem traipiem, vienlaikus iznīcinot kaitīgos mikrobus.

Bet padziļināta paklāju tīrīšana dzīvokļos un privātmājās it īpaši ir nepieciešama, ja mājās ir mazuļi, kuri rāpo pa grīdu, un ēkā uzturas cilvēki, kuriem ir alerģiska reakcija uz putekļiem un dzīvnieku pūkām.

Paklāju ķīmiskā tīrīšana dzīvojamās telpās jāveic ne retāk kā divas reizes gadā. Bet ja mīkstais grīdas segums atrodas vietās, kur ikdienā apgrozās liels skaits cilvēku (viesnīcas, administratīvās ēkas, biroji), tad paklāju padziļināta jeb ķīmiskā tīrīšana jāveic katru mēnesi. Tikai tādējādi iespējams panākt paklāja materiāla tīrību un nodrošināt veselīgu atmosfēru telpās.

Paklāju ķīmiskajā tīrīšanā mēs izmantojam tādus mūsdienīgus līdzekļus un aprīkojumu, ka pēc uzkopšanas nejutīsiet tīrīšanas līdzekļu aromātu. Paklājs būs pilnīgi tīrs vistiešākajā šī vārda nozīmē.

Paklāju tīrīšanā piedalās pieredzējis personāls, kas izmanto jaunākās tīrīšanas tehnoloģijas, mūsdienu aprīkojumu un kopšanas līdzekļus, kas ļauj teicami apstrādāt dažāda materiāla paklājus. Paklāju tīrīšanas laikā tiek atjaunots tā izskats, krāsas un zīmējums kļūst spilgtāks, izzūd nepatīkamās smakas.

Šeit iepazīstiet visus mūsu uzkopšanas un tīrīšanas pakalpojumus.

Noskaties mūsu video: Paklāju ķīmiskā tīrīšana birojā